PRODUCTS
ZENMOL KID-TABLET
Composition      :   PARACETAMOL 125 MG
Packing Detail   :   10X10
ZENMOL-TABLET
Composition      :   PARACETAMOL 500 MG
Packing Detail   :   5X5X10
ZENMOL PLUS-TABLET
Composition      :   PARACETAMOL 650 MG
Packing Detail   :   5X2X15
ZENMOL-SYRUP
Composition      :   PARACETAMOL 125 MG/5 ML
Packing Detail   :   60ML
AMZEN 10-TABLET
Composition      :   AMITRIPTYLINE 10 MG
Packing Detail   :   2X5X10
AMZEN 25-TABLET
Composition      :   AMITRIPTYLINE 25 MG
Packing Detail   :   2X5X10
ESCIZEN 5-TABLET
Composition      :   ESCITALOPRAM 5 MG
Packing Detail   :   2X5X10
ESCIZEN 10-TABLET
Composition      :   ESCITALOPRAM 10 MG
Packing Detail   :   2X5X10
ESCIZEN 20-TABLET
Composition      :   ESCITALOPRAM 20 MG
Packing Detail   :   2X5X10
FLONOL 10-CAPSULE
Composition      :   FLUOXETINE 10 MG
Packing Detail   :   5X2X10
FLONOL 20-CAPSULE
Composition      :   FLUOXETINE 20 MG
Packing Detail   :   5X2X10
FLONOL 60-CAPSULE
Composition      :   FLUOXETINE 60 MG
Packing Detail   :   5X2X10
IMIZEN 25-TABLET
Composition      :   IMIPRAMINE 25 MG
Packing Detail   :   10X10
IMIZEN 75-TABLET
Composition      :   IMIPRAMINE 75 MG
Packing Detail   :   2X5X10
IMIZEN D2-TABLET
Composition      :   IMIPRAMINE 25 MG+DIAZEPAM 2 MG
Packing Detail   :   10X10
Page   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19