ANALGESICS
ZENMOL KID-TABLET
Composition      :   PARACETAMOL 125 MG
Packing Detail   :   10X10
ZENMOL-TABLET
Composition      :   PARACETAMOL 500 MG
Packing Detail   :   5X5X10
ZENMOL PLUS-TABLET
Composition      :   PARACETAMOL 650 MG
Packing Detail   :   5X2X15
ZENMOL-SYRUP
Composition      :   PARACETAMOL 125 MG/5 ML
Packing Detail   :   60ML
n
Composition      :   n
Packing Detail   :   n
Page   1 2